0
Jūsu grozā nav preču
+371278 31 268
LV
RU

Ražošanas tehnoloģijas

   Itāļu kompānija KULIK SYSTEM ir daudzlīmeņu uzņēmums, kam piemīt spēcīga intelektuālā bāze un augsto tehnoloģiju ražošanas iesējas, kuru darbības tiek veiktas pilnīgi automatizēti. Izstrādājot kopējo shēmu, kompānijas speciālisti ir paredzējuši jebkādus iespējamos sadarbības veidus ar pasūtītājiem un partneriem, apstiprinot KULIK SYSTEM krēslu, kā atzītu līderi savā jomā.

Viens no svarīgākajiem virzieniem ir KULIK SYSTEM klīnika, kurā tika izveidota galvenā atbalsta, korekcijas un slodzes samazināšanas sistēmu koncepcija visām mugurkaula zonām. Praktizējošie ārsti vertebrologi un rehabilitologi, balstoties uz personīgo pieredzi un nepārtraukti komunicējot ar uzņēmuma tehnologiem, testē un pilnveido sistēmu, padarot to par neapgāžamu mugurkaula un organisma aizstāvi.

KULIK SYSTEM inžinīringa birojs ir talantīgu cilvēku apdāvināta komanda, kas pastāvīgi meklē un atrod unikālas iespējas uzņēmuma leģitīmai attīstībai un pamatoti tiek uzskatīts par uzņēmuma intelektuālo centru.

Veiksmīga biznesa procesa rādītājs ir tieši saistīts ar izmantojamajām tehnoloģijām un iekārtām. KULIK SYSTEM ergonomisko krēslu rūpnīcā papildus unikālajai apdarei ar rokām tiek izmantotas elitāras šūšanas iekārtas. Elastīgā putu poliuretāna formēšana tiek veikta izmantojot itāļu iekārtas.

KULIK SYSTEM loģistikas departamentam ir visas modernā informācijas centra opcijas. Konkrēto nozaru atbildīgie speciālisti palīdzēs samazināt izdevumus, kas nodrošinās piegādi maksimāli īsā laikā. Rūpīga visu ražošanas ciklu izpēte ir ļāvusi uzņēmuma analītiskajai nodaļai iegūt cenu aksiomu, kuras augstākā pakāpe ir attaisnota ar dārgiem materiāliem un komponentiem, kā arī tehnoloģisko sasniegumu izmantošanu mēbeļu ražošanas jomā.

Ergonomisko krēslu fabrika KULIK SYSTEM ne tikai izstrādā un izgatavo nākotnes krēslus, bet arī palīdz sagaidīt šo nākotni ar veselīgu komfortu.

Izvēlieties KULIK SYSTEM krēslus! Veselība nekad neiziet no modes!