0
Jūsu grozā nav preču
+371278 31 268
LV
RU

Biroja dīvāns - darbvietas stilīgā rozīnīte

Daudzi uzņēmumi apmeklētājiem piedāvā tikai dažus krēslus uzgaidāmajā zonā. Bet iedomājieties, kā paaugstināsies Jūsu organizācijas statuss, ja krēslu vietā novietosiet ērtu biroja dīvānu.

Klientu apkalpošanas zona ir viena no svarīgākajām vietām Jūsu birojā. Tieši šeit tiek radīts pirmais iespaids par Jūsu kompāniju. Tāpēc ir ļoti svarīgi, lai tā būtu mājīga un pievilcīga. Arī no telpas ekonomijas viedokļa šādām mēbelēm ir liela priekšrocība. Lai īstenotu iecerēto, jāiegādājas pareizais biroja dīvāns. Tas nodrošinās pietiekami daudz brīvas vietas Jūsu klientiem un papildinās apkārtējo vidi ar struktūru un solīdumu. Dīvāni ir ideāla izvēle birojam ar lielu apmeklētāju skaitu.

Uzņēmums KULIK SYSTEM rūpējās ne tikai par Jūsu komforta līmeni. Biroja dīvāniem ir liela drosmīgu niansētu toņu kolekcija, lai radītu spilgtu neatkārtojamu stilu, kas atbilst Jūsu zīmolam. Mīkstais dīvāns nodrošinās ērtu laika pavadīšanu, ilgstošas gaidīšanas gadījumā. Turklāt tam ir pieejama cena. Mūsu biroja dīvāni ir :

  • augstākās Eiropas kvalitātes;
  • praktiski un funkcionāli;
  • spēj pārvērst jebkuru interjeru.

KULIK SYSTEM piedāvā ofisa mēbeles no ražotāja. Izstrādājumu cena atšķiras atkarībā no modeļa un auduma. Dīvāna konstrukcija ir eleganta un ērta, ar mīkstu atzveltni un patīkamu pēc taustes apdari.

Jūs varat pasūtīt un iegādāties dīvānu jebkurā krāsā. Neatkarīgi no konkrētajām vajadzībām, Jūs noteikti atradīsiet perfektu modeli ar mīkstiem sēdekļiem, kas būs skaists un funkcionāls. No itāļu melnās ādas līdz zaļajiem vinila rakstiem, mums ir bezgalīgs biroja dīvānu klāsts, kas ideāli piemērots jebkurai profesionālai videi. Individuālā šūšana par pieejamām cenām.

Esam lepni nodrošināt Jūs ar mēbelēm, kuras pārvērtīs Jūsu darba telpu. Itālijas labāko dizaineru sīki veidotas modernās inovācijas formas, priecēs uzņēmuma darbiniekus un viesus. Ērts dīvāns nodrošinās atpūtu klientiem un sagatavos viņus gaidāmajai sanāksmei. Mīkstās mēbeles palīdzēs izveidot komunikatīvu un iedvesmojošu darba vidi.

Mīkstuma un solīduma sinerģija Jūsu biroja sirdī