0
Jūsu grozā nav preču
+371278 31 268
LV
RU

Bērnu datorkrēsli – no gādīgiem vecākiem

Bērniem ir īpaši nepieciešama organizēta telpa. Lai pildīt mājasdarbus, zīmētu, lasītu un pat spēlētu datorspēles. Ortopēdiskie bērnu krēsli ir ļoti svarīgi un noderīgi, dodot bērniem komfortablu darba vietu un ērtu zonu mācībām un atpūtai.

Pieaugušo biroja krēsli parasti ir pārāk lieli priekš bērniem, tāpēc saprātīgāk ir iegādāties nepieciešamā izmēra bērnu datorkrēslu. Izvēloties krēslu, pareizāk ir orientēties uz Jūsu bērna augumu. Un pirkt krēslu ar nelielu rezervi, jo bērni aug ļoti ātri.

Uzņēmums KULIK SYSTEM piedāvā daudzus dažādus konstrukcijas un dizaina krēslu variantus. Ergonomiskās funkcijas un ortopēdiskās īpašības pārsniedz pat vislielākās cerības. Krēsla konstrukcija precīzi atkārto bērna ķermeņa anatomiskās kontūras, veicina pareizas stājas veidošanos un pasargā no skoliozes riska. Turklāt tie spēj palielināt skolēna koncentrācijas spēju, uzlabot domāšanas procesu un paaugstināt informācijas apguvi vairāk nekā par 50%.

Ortopēdiskais krēsls pusaudzim un mazam bērnam ir aprīkots ar riteņiem pilnīgai kustībai un pārvietošanās brīvībai. Tādējādi ir viegli izvēlēties pareizo novietojumu attiecībā pret galdu.

Bērnu datorkrēsli ir pieejami pasūtījumam dažādās krāsās un apdares materiālos. Ticiet man, kad bērni apsēžas mūsu krēslos, viņi vairs nemeklē neko citu. Jo iemīlas tajos no pirmā acu uzmetiena. Bērnu laimes cena ir neliela, pareizi izvēlēts krēsls – un priekam nav gala.

Uzņēmums KULIK SYSTEM piedāvā gādīgiem vecākiem pasūtīt un iegādāties kvalitatīvus, uzticamus krēslus, lai saglabātu pareizu stāju un nodrošinātu komfortablu bērna darbību pie rakstāmgalda. Cena Jūs patīkami iepriecinās. Izmaksas ir daudz zemākas par mūsu izstrādājumu lielisko kvalitāti.

Ortopēdiskie bērnu krēsli – bērna veselīgas stāja garantija