0
Jūsu grozā nav preču
+371278 31 268
LV
RU

Korpusa mēbeles birojam – nosakiet toni darba telpai

Harmoniskai un produktīvai darbspējai ir nepieciešamas kvalitatīvas biroja korpusa mēbeles.

Iegādāties tādu – nozīmē izveidot komfortablu darba atmosfēru izmantojot rakstāmgaldus un skapjus dokumentu glabāšanai.

Vienmuļajam biroja darbam nav jālaupa iedvesma. Labākais veids, kā palikt motivētam, ir ieskaut sevi ar skaistām lietām, kas liek Jums pasmaidīt. Galds ar daudzskaldņu koka tekstūru un bagātīgu krāsu risinājumu bagātību papildinās interjeru. Izvēlieties krāsu un - darīts! Komfortablās darbspējas cena ir telpa, kas strādā virsstundas Jūsu labā!

Uzņēmums KULIK SYSTEM ar prieku piedāvā plašu korpusa mēbeļu izvēli: galdus, kumodes, skapjus, kurus izveidojuši labākie itāļu dizaineri mūsdienu un klasiskajā stilā. Neatkarīgi no izvēlētā stila, mūsu biroja mēbeļu kolekcija noteikti Jums patiks. Mēs piedāvājam skaistas un ietilpīgas mēbeles, kas ideāli piemērotas Jūsu interjeram. Papildus funkcionalitātei jūs neapšaubāmi iepriecinās izstrādājumu izmaksas.

Vai jums ir nepieciešamas modernas korpusa mēbeles birojam? Mūsdienu dzīves ritms prasa aktuālus biroja risinājumus. Korpusa biroja mēbeles sevī ietver:

  • augstākā kvalitāte;
  • funkcionalitāte;
  • mūsdienīgs dizains;
  • inovatīvas tehnoloģijas.

Mūsu mēbeles ir izstrādātas, lai atspoguļotu Jūsu individualitāti, pat tad, ja dokumenti kļūst garlaicīgi un darbi “pārklāj” līdz ar galvu. Biroja korpusa mēbeles sniegs jums iedvesmu un spēku iekarot jaunas virsotnes un sasniegt izvirzītos mērķus. Cena ir pieejama jebkuram budžetam, piedāvātais sortiments Jūs patīkami pārsteigs. Apskatot visu mūsu produktu līniju, mēs garantējam, Jūs būsiet sajūsmā.

KIJEVA SYSTEM piedāvā pasūtīt un iegādāties korpusa mēbeles jebkurā krāsu risinājumā. Labāko ražotāju furnitūra kalpos Jums ilgus gadus.

Birojs, kas strādā Jūsu labā