0
Jūsu grozā nav preču
+371278 31 268
LV
RU

Mīkstie materiāli

Krēslu izgatavošanā tiek izmantoti visaugstākās kvalitātes izejvielas. Ir pieejamas vairāk nekā 480 krāsu un apdares materiālu variācijas!

DABĪGA ĀDA
KULIK SYSTEM speciālisti, pievēršot uzmanību jaunākajām vides prasībām, ir izvēlējušies labākās apdares materiālu iespējas, kas izceļas ar to stilu un kvalitāti. Āda ir universāls dabīgs materiāls, kas pelnīti nezaudē savu popularitāti. Šādu apdares materiālu labās īpašības ir spilgtākais piemērs tam, ka KULIK SYSTEM uzņēmums rūpējas par jūsu veselību un labklājību.

     

HORKODILĀ ĀDA
Horkodilā āda — materiāls, kas atšķiras no citiem mēbeļu tapsējumiem. Tos rotā luksusa klases izstrādājumi. Tam ir plaša krāsu gamma, kas ļauj tonālajam ansamblim skanēt skaļāk nekā jebkad agrāk.

                  

SAISTĪTA ĀDA
Saistīta āda — īstas ādas tips, uz kura tiek uzlikts nepieciešamais raksts. Materiāls tiek uzkarsēts un tekstūra tiek pārtraukta zem spiediena. Šī ir izsmalcināta dabas un greznības kombinācija uz mīkstajām mēbelēm.

    

AZUR
Azur ir jauna tipa apdares materiāls ar plašu krāsu spektru. Audumam ir sīks un blīvs pavedienu pinums, nostiprināts ar pamatni, kurā ietilpst kokvilna. Tam ir dabiska bāze, kas ļauj veidot mājīgu un komfortablu sajūtu gan biroja, gan mājas interjerā.

               

ANTARA
Antara ir jaunās paaudzes apdares audums. Viens pieskāriens ļauj izjust komforta un stila harmoniju. Šī auduma dabīgums un ērta kopšana tiek panākta, izmantojot augstas tehnoloģijas šķiedras ar antistatiskām un teflona īpašībām. Tam ir augsta nodilumizturības spēja, un jebkuru netīrumu var viegli noņemt no auduma virsmas, kas nozīmē, ka izstrādājums kalpos Jums daudzus gadus.

           

EKO-ĀDA
Eko-āda ir nākotnes augsto tehnoloģiju produkts, kam piemīt kustīga struktūra, maigums un elastība. Caurlaižot un ventilējot gaisu, eko-āda tomēr nelaiž cauri ūdens tvaikus. Pateicoties šai funkcijai, eko-āda ir silta un patīkama pieskārienam.

               

PERFORĒTA EKO-ĀDA
Apdares materiāls, kas imitē dabīgo ādu ar “elpojošām” īpašībām. Perforācija pastiprina materiāla ventilācijas un termoregulācijas kvalitāti.

     

Priekšējie materiāli

KOKA PLĀTS CLEAF
CLEAF — koksnes panelis, pilnībā atdarinot koka faktūru. Atbilst Eiropas ekoloģisko standartu normām. Tas ir pilnīgi drošs veselībai. Veidojot plāksnes, tiek izmantotas jaunākās zinātniskās tehnoloģijas, lai materiālam būtu augsta izturība.

   

KOKA PLĀTS EGGER
EGGER — augstas izturības koka dēlis ar mitruma un termiskās aizsardzības standartiem. Materiāls ir 90% skujkoku koksnes. Gluda virsma, toņu daudzpusība un krāsu kombinācijas iespēja radīs risinājumu, kas pilnībā atbildīs jūsu vēlmēm.

        

Dizaina šuves izvēle