0
Jūsu grozā nav preču
+371 28 909 755
LV
RU

Krēslu izgatavošanā tiek izmantoti visaugstākās kvalitātes izejvielas. Ir pieejamas vairāk nekā 480 krāsu un apdares materiālu variācijas!

DABĪGA ĀDA
KULIK SYSTEM speciālisti, pievēršot uzmanību jaunākajām vides prasībām, ir izvēlējušies labākās apdares materiālu iespējas, kas izceļas ar to stilu un kvalitāti. Āda ir universāls dabīgs materiāls, kas pelnīti nezaudē savu popularitāti. Šādu apdares materiālu labās īpašības ir spilgtākais piemērs tam, ka KULIK SYSTEM uzņēmums rūpējas par jūsu veselību un labklājību.

AZUR
Azur ir jauna tipa apdares materiāls ar plašu krāsu spektru. Audumam ir sīks un blīvs pavedienu pinums, nostiprināts ar pamatni, kurā ietilpst kokvilna. Tam ir dabiska bāze, kas ļauj veidot mājīgu un komfortablu sajūtu gan biroja, gan mājas interjerā.

ANTARA
Antara ir jaunās paaudzes apdares audums. Viens pieskāriens ļauj izjust komforta un stila harmoniju. Šī auduma dabīgums un ērta kopšana tiek panākta, izmantojot augstas tehnoloģijas šķiedras ar antistatiskām un teflona īpašībām. Tam ir augsta nodilumizturības spēja, un jebkuru netīrumu var viegli noņemt no auduma virsmas, kas nozīmē, ka izstrādājums kalpos Jums daudzus gadus.

EKO-ĀDA
Eko-āda ir nākotnes augsto tehnoloģiju produkts, kam piemīt kustīga struktūra, maigums un elastība. Caurlaižot un ventilējot gaisu, eko-āda tomēr nelaiž cauri ūdens tvaikus. Pateicoties šai funkcijai, eko-āda ir silta un patīkama pieskārienam.

PERFORĒTA EKO-ĀDA
Apdares materiāls, kas imitē dabīgo ādu ar “elpojošām” īpašībām. Perforācija pastiprina materiāla ventilācijas un termoregulācijas kvalitāti.