Birojs

Māja

Bērniem

Par sistēmu

Auto

Materiāli

Tehnoloģijas

Birojs

Māja

Bērniem

Par sistēmu

Auto

Materiāli

Tehnoloģijas

Tehnoloģijas

Технологии производства кресел

 

Krēslu ražošanas tehnoloģijas

 

Itāļu kompānija Kulik System ir daudzlīmeņu uzņēmums, kuram ir jaudīga bāze un augsti tehnoloģiska ražošana, kuru darbība ir pilnvērtīga un automātiska. Izstrādājot kopējo shēmu, kompānijas speciālisti paredzējuši jebkādus no iespējamiem sadarbības veidiem ar saviem pasūtītājiem un partneriem, iestiprinot Kulik System kā atzīto līderi savā jomā.

 

Viens no svarīgākajiem virzieniem – Kulik System klīnika, kur tika izgudrota visu mugurkaula zonu kontroles (atbalsta, korekcijas un atslogošanas) sistēmas galvenā koncepcija. Praktizējoši ārsti vertebrologi un reabiltologi pamatojoties uz savas pieredzes un būdami ciešā saskarsmē ar kompānijas tehnologiem pārbauda un pilnveido sistēmu, kas paliek par mugurkaula un organisma kopumā neaizskaramo aizsargu.

 

Kulik System inženierbiroja ir talantīgo speciālistu komanda, kas vienmēr meklē un obligāti atrod kompānijas leģitīmās attīstības iespējas. Par to šīs birojs arī tiek godāts par kompānijas intelektuālo centru.

 

Veiksmīgā bizness-procesa rādītājs ir cieši saistīts ar tehnoloģijām un aprīkojumu, kas tiek pielietoti ražošanā. Kulik System ergonomisko krēslu fabrikā tiek izmantota ne tikai unikāla apdare, bet arī elitārs šuvējaprīkojums, ar ko strādā cilvēks, nevis robots. Elastīga putupoliuretāna formēšana arī notiek uz itāļu aprīkojuma.

 

Loģistikas nodaļai Kulik System piemīt visas mūsdienīgā informācijas centra īpašības. Speciālisti, kuri atbild par savu virzienu, palīdzēs minimizēt transporta izdevumus, kas nodrošinās preču piegādi īsākajā termiņā.

 

Visu ražošanas ciklu rūpīga pētīšana ļāva analītiskajai kompānijas nodaļai noteikt cenu aksiomu, kuras augstākā robeža ir pamatota ar augstvērtīgiem materiāliem un ar tehnoloģisko panākumu pielietošanu.

 

Ergonomisko krēslu fabrika Kulik System ne tikai izstrādā un ražo nākotnes krēslus, bet arī palīdz sagaidīt šo nākotni veselīgajā komfortā.

 

Izvēlieties Kulik System krēslus!

 

Veselība vienmēr paliks modē!

MŪSU KLIENTI

Itāļu kompānija Kulik System® ir supermūsdienīgs uzņēmums, kas pateicoties kolosālai pieredzei ergonomikas jomā, patentētai visu mugurkaula zonu kontroles sistēmai, kā arī inovatīvai augsto tehnoloģiju fabrikai, šodien ir līderis starp ekskluzīvo ergonomisko krēslu ražotājiem. Kulik System® ™ ir raksturīgs īpašs komforts, augstākā kvalitāte, kā arī individuālā pieeja katram klientam.

Pēc National Health Statistics of USA informācijas, darba telpai ir milzīga ietekme cilvēka veselībai un viņa labsajūtai. Ergonomiskais krēsls ir spējīgs ne tikai dāvināt īpašniekam  komforta sajūtu, bet arī labvēlīgi ietekmē viņa emocionālu un fizisku stāvokli. Tik gudrs ir arī Kulik System® ergonomiskais krēsls, kas iedvesmo, dāvina īpašu darba garastāvokli, kā arī rūpējas par veselību.

Turklāt, Kulik System® kompānijā ražotie krēsli uzlabo darbspēju par 50% un pasaules tirgū tiem nav analoga. Vadošo pasaules speciālistu vertobroloģijas jomā zinātnisku pētījumu rezultāti liecina par to, ka ergonomisku krēslu pielietošana ir labākais veids kā izvairīties no muguras un mugurkaula problēmām.

Mūsu kompānija piedāvā augstas kvalitātes biroja krēslus ar anatomisku efektu tieši tiem cilvēkiem, kas vērtē savas darba vietas ērtību, rūpējas par veselīgu komfortu un vēlas gūt panākumus.  Krēsli izceļas ar savu ergonomisku konstrukciju un sniedz ķermenim tā dabisku ērto stāvokli, pareizi sadalot slodzi uz mugurkaulu un koriģē stāju. Kulik System® krēsls ir veiksmīga un pašpārliecināta cilvēka drošs palīgs. Sēžot krēslā uzvārēt un sasniegt mērķus ir daudz vieglāk.

Pilnīgi visa kompānijas produkcija tika detalizēti testēta un parādīja labāko rezultātu kvalitātes un komforta ziņā. 

Kulik System® krēsli ir inovācijas tehnoloģiju, kvalitatīvas izpildes un mūsdienīga dizaina lieliskais savienojums. Tas ir pareizs ceļš, lai gūtu panākumus un būtu veselam!

KRĒSLS BEZ ERGONOMIKAS NEVAR NODROŠINĀT PILNVĒRTĪGU MUGURAS ATPŪTU!

Tiekšanās pie komforta ir cilvēka dabīga vēlme. Bet labiekārtojot savu dzīves vai darba telpu, pirmkārt, ir svarīgi veidot apstākļus, kas kvalitatīvi uzlabos veselību. Tas nozīmē, ka ne tikai jāievēro mediķu rekomendācijas, bet arī darbā un mājās jāizmanto „gudras” ergonomiskas mēbeles.

Cilvēka organisms ir pilnība, kura anatomiskas iespējas pārsteidz iztēli. Piemēram, mūsu mugurkauls ir spējīgs pretoties ievērojamām slodzei un spiedienam. Bet jau 30-35 gadu vecumā šī ģenētiski raksturīga īpašība sāk izzust, jo mums nav ieraduma rūpēties par stāju un vienmērīgi noslogot mugurkaulu. Ņemot to vērā Kulik System kompānijas speciālisti izstrādāja ergonomiska ortopēdiska krēsla unikālo konstrukciju, kas pilnīgi pielāgojas anatomiskajām ķermeņa formām un koriģē stāju bez paškontroles.

Šodien pastāv vairākas balsta-kustību aparāta saslimšanu ārstēšanas metodes, pat ir izstrādāta speciāla programma "Mugurkaula kultūra", ko pielieto vairāku ārstniecības centru praksē.

Taču saslimšanas profilakse ir daudz vieglāks, ērtāks un patīkamāks pasākums. Par to ir pārliecināti arī Kulik System kompānijas speciālisti, kuri ir izstrādājuši unikālus savu intelektuālo iespēju ziņā krēslus un papildierīces. Pateicoties īpašai specifikai krēsls ļauj ķermenim ieņemt dabisku komfortablu pozīciju liekot mugurkaulam pareizi atslogoties.

Izmantojot vairāku gadu profesionālās medicīnas pieredzi, veicot daudz eksperimentu, testu un analītisko pētījumu, kompānijas speciālisti ir izveidojuši jaunās paaudzes produktu, kura mērķis ir Jūsu veselība un veseļošanās.

Katrs Kulik System® krēsls ir tikpat individuāls, cik individuāli esat Jūs. Tas ir īpašs tehnoloģisks intelekts, kas garantē profilaktisku ortorelaksāciju un tas pasargās Jūsu mugurkaula dabisku elastīgumu un funkcionalitāti.

Kulik System® krēsli ir projektēti ar rūpēm par Jūsu veselību, labsajūtu, skaistu dabisku stāju un ir izgatavoti lieliskā dizainā.

Kompānijas krēslu un ierīču lietošanas pamācība ir Jūsu recepte veselības saņemšanā.

Un atcerieties: ”Tas, kurš vēlas būt veselam, jau veseļojas!” – Dž.Bokačo

Rekomendēts lietošanai ortopēdiem un manuālās terapijas ārstiem

UZMANĪBU! Visa Kulik System produkcija ir patentēta un tiek apsargāta ar likumu.

© 2000-2016 KULIK SYSTEM Visas tiesibas aizsargatas
-->